Trumny i urny

Nasz zakład pogrzebowy oferuje szeroki asortyment trumien wykonanych z różnorodnych rodzajów drewna, gwarantując Państwu tym samym możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego modelu – zarówno pod kątem Państwa preferencji, jak i możliwości finansowych. Posiadamy wysokiej jakości trumny o różnorodnym wzornictwie i kolorystyce. 

W ofercie znajdą Państwo zarówno modele klasyczne i tradycyjne, jak i ekskluzywne, bogato zdobione. Zapewniamy również trumny fornirowane oraz kremacyjne. W ofercie naszej firmy pogrzebowej mamy również duży wybór urn. Wśród oferowanych przez nas urn znajdują się m.in. modele drewniane, kamienne, metalowe oraz mosiężne w różnych wariantach cenowych. Urny prezentują różnorodne kształty i motywy ozdobne.

W siedzibie naszej firmy dostępny jest również m.in zróżnicowany asortyment utensyliów pogrzebowych: nekrologów (klepsydr), tabliczek i obramowań nagrobnych, krzyży, modlitewników czy różańców dla osoby zmarłej. 

Dzięki stałej współpracy z wiodącymi producentami mamy gwarancję, że oferowane przez nas produkty tworzone są z najlepszych gatunków materiałów. Służymy wsparciem oraz pomocą w dokonaniu właściwego i satysfakcjonującego dla Państwa wyboru. 

Oferujemy także odzież dla zmarłych i pełen zakres usług związanych z toaletą pośmiertną.