Kremacje

Nasz zakład pogrzebowy realizuje również – respektując wolę zmarłego oraz jego rodziny – usługi kremacji ciała osoby zmarłej. Kremacja jest jednym z najstarszych rytuałów pogrzebowych, polegającym na spopieleniu ciała zmarłego, którego prochy po procesie kremacji zostają umieszczone w urnie. Ten alternatywny względem tradycyjnego pochówku rodzaj ostatniego pożegnania, z roku na rok staje się coraz bardziej powszechną formą pogrzebu.

Gwarantujemy Państwu pomoc w ustaleniu terminu kremacji oraz miejsca pochowania prochów. Załatwimy również wszelkie niezbędne formalności dotyczące ostatniego pożegnania z kremacją. Nasz zakład pogrzebowy zapewnia również kompleksową obsługę związaną z pogrzebem urnowym – przewiezienie ciała zmarłego do krematorium, odbiór urny oraz organizację uroczystości pogrzebowej.

Współpracujemy z nowoczesnym krematorium, wyposażonym w kaplicę i salę pożegnań, w której mogą Państwo ostatni raz doświadczyć obecności osoby zmarłej oraz pożegnać się z nią w ciszy i spokoju. Krematorium, z którym współpracujemy świadczy usługi kremacyjne z zachowaniem najwyższych standardów. 

Posiadamy również bogaty asortyment najwyższej jakości urn wykonanych z różnorodnych materiałów. Do każdej urny mogą Państwo dobrać relikwiarz, w którym można umieścić część prochów bliskiej osoby oraz złożyć je w szczególnym dla Państwa miejscu.

Więcej informacji uzyskają Państwo, kontaktując się z nami:

Nasi przeszkoleni pracownicy odpowiedzą na wszelkie ewentualne pytania czy wątpliwości, także natury prawnej, dotyczące procesu kremacji.